TP-Link TL-SM311LM 1000Mbps miniGBIC modul

  • TP-Link TL-SM311LM 1000Mbps miniGBIC modul Bővítő modul
TP-Link TL-SM311LM 1000Mbps miniGBIC modul
5 090,- Ft
0 / 0 értékelésből
Értékelje elsőként!
Köszönjük
értékelését!
Termék azonosítója
Gyártó
ID.25192
TP-Link
Garancia
Gyártói cikkszám
24 hónap
TL-SM311LM
Üzletünkben átvehető:
Üzletünkben átvehető:
1-2 munkanapon belül
Ingyenes
Kiszállítással:
Kiszállítással:
2-3 munkanapon belül
1 990 Ft

TP-Link TL-SM311LM 1000Mbps miniGBIC modul
Gyári azonosító: TL-SM311LM

Gigabites SFP modul, többszörös üzemmód, MiniGBIC, LC interfész, akár 550/275 m távolság

Támogatott szabványok: IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z
A következő switch-ekkel használható:
TL-SG3109/3216/3224, TL-SL3428/3452, TL-SG2109WEB/2216WEB/2224WEB, TL-SL2210WEB/2218WEB/2428WEB/2452WEB, TL-SL1351 and the coming gigabit switches

Standards and Protocols IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP
Cable Multi-mode Fiber
Fiber Type 50/125um or 62.5/125um Multi-mode
Max. Cable Length 550m
Data Rate 1.25Gbps
Port Type LC
Wave Length 850nm
Power Support 3.3V
Safety & Emission FCC, CE
Környezet Működési hőmérséklet: 0°C~70°C (32°F~158°F)
Tárolási hőmérséklet: -40°C~80°C (-40?~176?)
Megengedett működési páratartalom: 10%~90% nem lecsapódó
Megengedett tárolási páratartalom: 5%~90% nem lecsapódó


TörlésKijelöltek összehasonlítása
Az oldal sütiket használ a felhasználói élmény fokozása céljából. Az oldal böngészésével elfogadja ezt.
Rendben