TP-Link MC200CM Gigabit Ethernet Media konverter

  • TP-Link MC200CM Gigabit Ethernet Media konverter Egyéb
TP-Link MC200CM Gigabit Ethernet Media konverter
0,- Ft
Kifutott termék vagy jelenleg nem elérhető.


TP-Link MC200CM Gigabit Ethernet Media konverter
Gyári azonosító: MC200CM

Az MC200CM gigabit sebességű média konverter a 1000BASE-SX optikai szál adatforgalmát alakítja át, 1000BASE-T réz kábelre. A konverter multi módusú optikaikábel fogadására képes, egy darab SC és egy darab RJ-45-ös csatlakozóval rendelkezik. Az MC200CM eszköz támogatja a "shortwave" rövidhullámú (SX) lézer specifikációt, a nagysebességű adatátvitel érdekében, így képes működni 850nm hullámhosszúságon is.
Tápellátás Külső táp
Méret 94.5*73*27mm
Network Media 1000BASE-T UTP Cat 5, 5e kábel (maximum 100m) | EIA/TIA-568 100Ohm STP (maximum 100m)
Hullámhosszúság 850nm
LED-ek PWR, LINK, RX
Protokollok MediaconvIEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x
Network Media 1000BASE-FX Multi-mode Fiber
Üzemhőmérséklet -20°C - +50°C
Hatótávolság 550m

  • Csak Gbit-es Ethernet portra csatlakoztatható!
  • Max sebesség: 1 Gbps Full-Duplex
  • Hullámhossz: 850 nm
  • Átviteli táv: max 0,5 km
  • Optikai kábel: 50/125 multi-mode
  • Csatlakozó: SC, RJ45
  • Tápfeszültség: 9 V/0,8 A

TörlésKijelöltek összehasonlítása
Az oldal sütiket használ a felhasználói élmény fokozása céljából. Az oldal böngészésével elfogadja ezt.
Rendben